🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Re-Nylon Plaque Logo Bag Khaki
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Height | 24cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 368031 |
$116.57
Original: $333.05
-65%Women's Re-Nylon Plaque Logo Bag Khaki—
$333.05
$116.57More Images













Women's Re-Nylon Plaque Logo Bag Khaki
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Height | 24cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 368031 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Height | 24cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 368031 |
























