đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Rockstud Handbag White
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Tags & Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 15cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | No long chain. |
| SKU | 366266 |
$209.82
Original: $599.50
-65%Women's Rockstud Handbag White—
$599.50
$209.82More Images










Women's Rockstud Handbag White
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Tags & Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 15cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | No long chain. |
| SKU | 366266 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Tags & Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 15cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | No long chain. |
| SKU | 366266 |
























