š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Saskatchewan Down Jacket Black Size XS
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 110cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 340111 |
$104.91
Original: $299.75
-65%Women's Saskatchewan Down Jacket Black Size XSā
$299.75
$104.91More Images









Women's Saskatchewan Down Jacket Black Size XS
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 110cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 340111 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 110cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 340111 |
























