š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Sedgwick Medium Handbag Black
| Brand | Tom Ford |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 31cm |
| Width | 47cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 322573 |
$88.59
Original: $253.12
-65%Women's Sedgwick Medium Handbag Blackā
$253.12
$88.59More Images











Women's Sedgwick Medium Handbag Black
| Brand | Tom Ford |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 31cm |
| Width | 47cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 322573 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Tom Ford |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 31cm |
| Width | 47cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 322573 |
























