🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Seritte Down Jacket Navy Size 2 / UK 12
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 363352 |
$160.87
Original: $459.62
-65%Women's Seritte Down Jacket Navy Size 2 / UK 12—
$459.62
$160.87More Images












Women's Seritte Down Jacket Navy Size 2 / UK 12
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 363352 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 363352 |
























