
Women's Shopping Phone Pouch Bag Black
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 18cm |
| Width | 12cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 361734 |
Original: $326.39
-65%$326.39
$114.24More Images











Women's Shopping Phone Pouch Bag Black
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 18cm |
| Width | 12cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 361734 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 18cm |
| Width | 12cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 361734 |
























