🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Shopping Toy In Leather Bag Black
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 27.5cm |
| Width | 24.5cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 354785 |
$254.12
Original: $726.06
-65%Women's Shopping Toy In Leather Bag Black—
$726.06
$254.12More Images













Women's Shopping Toy In Leather Bag Black
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 27.5cm |
| Width | 24.5cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 354785 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 27.5cm |
| Width | 24.5cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 354785 |
























