🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Small Gg Supreme Apple Heart Padlock Tote Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 20cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 363148 |
$333.39
Original: $952.54
-65%Women's Small Gg Supreme Apple Heart Padlock Tote Bag Beige—
$952.54
$333.39More Images












Women's Small Gg Supreme Apple Heart Padlock Tote Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 20cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 363148 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 20cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 363148 |
























