🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Small Kate Tassel Bag Blue
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 12cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 363779 |
$230.81
Original: $659.45
-65%Women's Small Kate Tassel Bag Blue—
$659.45
$230.81More Images











Women's Small Kate Tassel Bag Blue
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 12cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 363779 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 12cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 363779 |
























