🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Small Loulou Bag Black
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 16cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 361359 |
$1,132.39
Women's Small Loulou Bag Black—
$1,132.39
More Images













Women's Small Loulou Bag Black
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 16cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 361359 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 16cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 9cm |
| SKU | 361359 |
























