🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Soho Chain Shoulder Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 17cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 339386 |
$167.86
Original: $479.60
-65%Women's Soho Chain Shoulder Bag Black—
$479.60
$167.86More Images












Women's Soho Chain Shoulder Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 17cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 339386 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 17cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 339386 |
























