🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Soho Wallet On Chain Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 12cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 341714 |
$492.92
Women's Soho Wallet On Chain Bag Black—
$492.92
More Images











Women's Soho Wallet On Chain Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 12cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 341714 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 12cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 341714 |
























