š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Spirited Away No Face Trousers Black Size S
| Brand | Loewe |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Trousers |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Waist | 28cm |
| Inner Leg | 57cm |
| SKU | 343394 |
$104.91
Original: $299.75
-65%Women's Spirited Away No Face Trousers Black Size Sā
$299.75
$104.91More Images







Women's Spirited Away No Face Trousers Black Size S
| Brand | Loewe |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Trousers |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Waist | 28cm |
| Inner Leg | 57cm |
| SKU | 343394 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Loewe |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Trousers |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Waist | 28cm |
| Inner Leg | 57cm |
| SKU | 343394 |
























