🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Stark Visetos Monogram Backpack Brown
| Brand | MCM |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 39cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 14cm |
| Comments | Light wear to corners, please see last images. |
| SKU | 368660 |
$79.27
Original: $226.48
-65%Women's Stark Visetos Monogram Backpack Brown—
$226.48
$79.27More Images















Women's Stark Visetos Monogram Backpack Brown
| Brand | MCM |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 39cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 14cm |
| Comments | Light wear to corners, please see last images. |
| SKU | 368660 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | MCM |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 39cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 14cm |
| Comments | Light wear to corners, please see last images. |
| SKU | 368660 |
























