🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Stockholm Down Jacket Black Size 1 / UK 10
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 325129 |
$67.61
Original: $193.17
-65%Women's Stockholm Down Jacket Black Size 1 / UK 10—
$193.17
$67.61More Images









Women's Stockholm Down Jacket Black Size 1 / UK 10
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 325129 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 325129 |
























