🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Tessie Studded Tote Handbag Blue
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 26cm |
| Width | 45cm |
| Depth | 15cm |
| SKU | 369312 |
$432.97
Women's Tessie Studded Tote Handbag Blue—
$432.97
More Images










Women's Tessie Studded Tote Handbag Blue
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 26cm |
| Width | 45cm |
| Depth | 15cm |
| SKU | 369312 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 26cm |
| Width | 45cm |
| Depth | 15cm |
| SKU | 369312 |
























