🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Trunks & Bags Logo Print Sweatshirt Black Size S
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 330765 |
$259.78
Women's Trunks & Bags Logo Print Sweatshirt Black Size S—
$259.78
More Images





Women's Trunks & Bags Logo Print Sweatshirt Black Size S
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 330765 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 330765 |
























