š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Vernice Specchi Clutch Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Clutch |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 15cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 368470 |
$97.92
Original: $279.77
-65%Women's Vernice Specchi Clutch Blackā
$279.77
$97.92More Images













Women's Vernice Specchi Clutch Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Clutch |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 15cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 368470 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Clutch |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 15cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 368470 |
























