🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Vernis Alma Mini Chain Bag Pink
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 16cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 9cm |
| Comments | Light marks to back of bag, please see last images. |
| SKU | 367639 |
$256.45
Original: $732.72
-65%Women's Vernis Alma Mini Chain Bag Pink—
$732.72
$256.45More Images










Women's Vernis Alma Mini Chain Bag Pink
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 16cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 9cm |
| Comments | Light marks to back of bag, please see last images. |
| SKU | 367639 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 16cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 9cm |
| Comments | Light marks to back of bag, please see last images. |
| SKU | 367639 |
























