🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Vernis Leather Alma Pm Bag Burgundy
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Burgundy |
| Height | 23.5cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 356265 |
$198.17
Original: $566.19
-65%Women's Vernis Leather Alma Pm Bag Burgundy—
$566.19
$198.17More Images















Women's Vernis Leather Alma Pm Bag Burgundy
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Burgundy |
| Height | 23.5cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 356265 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Burgundy |
| Height | 23.5cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 356265 |
























