🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Vernis Leather Avalon Gm Bag Burgundy
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Burgundy |
| Height | 27cm |
| Width | 37cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 357913 |
$153.87
Original: $439.63
-65%Women's Vernis Leather Avalon Gm Bag Burgundy—
$439.63
$153.87More Images












Women's Vernis Leather Avalon Gm Bag Burgundy
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Burgundy |
| Height | 27cm |
| Width | 37cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 357913 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Burgundy |
| Height | 27cm |
| Width | 37cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 357913 |
























