š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Vintage Gg Monogram Messenger Bag Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 25cm |
| Width | 23.5cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 326404 |
$37.30
Original: $106.58
-65%Women's Vintage Gg Monogram Messenger Bag Brownā
$106.58
$37.30More Images










Women's Vintage Gg Monogram Messenger Bag Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 25cm |
| Width | 23.5cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 326404 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 25cm |
| Width | 23.5cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 326404 |
























