đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Vintage Gg Supreme Bag Navy
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Navy |
| Height | 20cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 4cm |
| Comments | Strap is missing parts. |
| SKU | 367728 |
$46.63
Original: $133.22
-65%Women's Vintage Gg Supreme Bag Navy—
$133.22
$46.63More Images













Women's Vintage Gg Supreme Bag Navy
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Navy |
| Height | 20cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 4cm |
| Comments | Strap is missing parts. |
| SKU | 367728 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Navy |
| Height | 20cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 4cm |
| Comments | Strap is missing parts. |
| SKU | 367728 |
























