🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Vintage Suede Web Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Suede |
| Colour | Black |
| Height | 16cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 331909 |
$109.57
Original: $313.07
-65%Women's Vintage Suede Web Bag Black—
$313.07
$109.57More Images











Women's Vintage Suede Web Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Suede |
| Colour | Black |
| Height | 16cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 331909 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Suede |
| Colour | Black |
| Height | 16cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 331909 |
























