🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Voyager Travel Bag Orange
| Brand | Loro Piana |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Colour | Orange |
| Height | 34cm |
| Width | 37cm |
| Depth | 12cm |
| Comments | Item has some light marks, please see to images. |
| SKU | 310114 |
$116.57
Original: $333.05
-65%Women's Voyager Travel Bag Orange—
$333.05
$116.57More Images









Women's Voyager Travel Bag Orange
| Brand | Loro Piana |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Colour | Orange |
| Height | 34cm |
| Width | 37cm |
| Depth | 12cm |
| Comments | Item has some light marks, please see to images. |
| SKU | 310114 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Loro Piana |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Colour | Orange |
| Height | 34cm |
| Width | 37cm |
| Depth | 12cm |
| Comments | Item has some light marks, please see to images. |
| SKU | 310114 |
























