🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Willow Tote Bag Black
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 20cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 363034 |
$163.20
Original: $466.28
-65%Women's Willow Tote Bag Black—
$466.28
$163.20More Images










Women's Willow Tote Bag Black
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 20cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 363034 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 20cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 363034 |
























