🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Wilton Bag Blue
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 33cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 331897 |
$88.59
Original: $253.12
-65%Women's Wilton Bag Blue—
$253.12
$88.59More Images











Women's Wilton Bag Blue
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 33cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 331897 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Blue |
| Height | 33cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 331897 |
























