đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's X Adidas Hourglass Handbag White
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 11cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 363500 |
$732.72
Women's X Adidas Hourglass Handbag White—
$732.72
More Images











Women's X Adidas Hourglass Handbag White
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 11cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 363500 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 11cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 363500 |
























