đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Zippy Damier Ebene Purse Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 8cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 348856 |
$100.25
Original: $286.43
-65%Women's Zippy Damier Ebene Purse Brown—
$286.43
$100.25More Images










Women's Zippy Damier Ebene Purse Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 8cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 348856 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 8cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 348856 |
























