
Men's Bt Monogram Swim Shorts Grey Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Waist | 37cm |
| Inner Leg | 11cm |
| SKU | 367905 |
Original: $213.15
-65%$213.15
$74.60More Images







Men's Bt Monogram Swim Shorts Grey Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Waist | 37cm |
| Inner Leg | 11cm |
| SKU | 367905 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Waist | 37cm |
| Inner Leg | 11cm |
| SKU | 367905 |
























