
Men's Camden Heritage Trench Jacket Navy Size XS
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 85cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 360327 |
Original: $146.54
-65%$146.54
$51.29More Images































Men's Camden Heritage Trench Jacket Navy Size XS
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 85cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 360327 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 85cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 360327 |
























