đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Check Print Long Sleeve Shirt Beige Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 355618 |
$46.63
Original: $133.22
-65%Men's Check Print Long Sleeve Shirt Beige Size S—
$133.22
$46.63More Images






Men's Check Print Long Sleeve Shirt Beige Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 355618 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 355618 |
























