
Men's Check Print Long Sleeve Shirt Navy Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 368444 |
Original: $126.56
-65%$126.56
$44.30More Images







Men's Check Print Long Sleeve Shirt Navy Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 368444 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 368444 |
























