
Men's Check Reversible Down Jacket Beige Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Beige |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 367174 |
Original: $672.77
-65%$672.77
$235.47More Images












Men's Check Reversible Down Jacket Beige Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Beige |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 367174 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Beige |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 367174 |
























