
Men's Checked Hove Zip Hoodie Grey Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 369135 |
Original: $299.75
-65%$299.75
$104.91More Images








Men's Checked Hove Zip Hoodie Grey Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 369135 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 369135 |
























