
Men's Checkered Bag Beige
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 25cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 9cm |
| Comments | Very light wear to the corners and small marks to the leather. |
| SKU | 369924 |
Original: $159.87
-65%$159.87
$55.95More Images











Men's Checkered Bag Beige
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 25cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 9cm |
| Comments | Very light wear to the corners and small marks to the leather. |
| SKU | 369924 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 25cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 9cm |
| Comments | Very light wear to the corners and small marks to the leather. |
| SKU | 369924 |
























