
Men's Checkered Cashmere Jumper Beige Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | L |
| Material | Cashmere |
| Colour | Beige |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 355460 |
Original: $326.39
-65%$326.39
$114.24More Images







Men's Checkered Cashmere Jumper Beige Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | L |
| Material | Cashmere |
| Colour | Beige |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 355460 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | L |
| Material | Cashmere |
| Colour | Beige |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 355460 |
























