
Men's Checkered Long Sleeve Shirt Blue Size XL
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 59.5cm |
| SKU | 339826 |
Original: $173.19
-65%$173.19
$60.62More Images







Men's Checkered Long Sleeve Shirt Blue Size XL
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 59.5cm |
| SKU | 339826 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 59.5cm |
| SKU | 339826 |
























