🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Checkered Long Sleeve Shirt Grey Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 354791 |
$93.26
Men's Checkered Long Sleeve Shirt Grey Size L—
$93.26
More Images







Men's Checkered Long Sleeve Shirt Grey Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 354791 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 354791 |
























