
Men's Checkered Messenger Bag Black
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 22cm |
| Width | 16cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 365668 |
Original: $333.05
-65%$333.05
$116.57More Images











Men's Checkered Messenger Bag Black
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 22cm |
| Width | 16cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 365668 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 22cm |
| Width | 16cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 365668 |
























