
Men's Collar Logo Polo Shirt Grey Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 365847 |
Original: $133.22
-65%$133.22
$46.63More Images






Men's Collar Logo Polo Shirt Grey Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 365847 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 365847 |
























