
Men's Collar Logo Print Polo Shirt Navy Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 371231 |
Original: $113.24
-65%$113.24
$39.63More Images







Men's Collar Logo Print Polo Shirt Navy Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 371231 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 371231 |
























