🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Distressed Jeans Black Size Waist 29"
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 29" |
| Material | Denim |
| Colour | Black |
| Waist | 37cm |
| Inner Leg | 85cm |
| SKU | 347061 |
$100.25
Original: $286.43
-65%Men's Distressed Jeans Black Size Waist 29"—
$286.43
$100.25More Images





Men's Distressed Jeans Black Size Waist 29"
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 29" |
| Material | Denim |
| Colour | Black |
| Waist | 37cm |
| Inner Leg | 85cm |
| SKU | 347061 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Amiri |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 29" |
| Material | Denim |
| Colour | Black |
| Waist | 37cm |
| Inner Leg | 85cm |
| SKU | 347061 |
























