
Men's Distressed Logo Print Hoodie Green Size XL
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 368934 |
Original: $126.56
-65%$126.56
$44.30More Images









Men's Distressed Logo Print Hoodie Green Size XL
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 368934 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 368934 |
























