
Men's Ekd Ombre Hoodie Black Size XXL
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 330134 |
Original: $326.39
-65%$326.39
$114.24More Images






Men's Ekd Ombre Hoodie Black Size XXL
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 330134 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 330134 |
























