
Men's Embroidered Logo Down Jacket Navy Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 328898 |
Original: $159.87
-65%$159.87
$55.95More Images







Men's Embroidered Logo Down Jacket Navy Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 328898 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 328898 |
























