
Men's Embroidered Logo Hoodie Black Size XL
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 65cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 369365 |
Original: $246.46
-65%$246.46
$86.26More Images








Men's Embroidered Logo Hoodie Black Size XL
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 65cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 369365 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 65cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 369365 |
























