
Men's Embroidered Logo Polo Shirt Grey Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 333299 |
Original: $99.92
-65%$99.92
$34.97More Images







Men's Embroidered Logo Polo Shirt Grey Size M
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 333299 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 333299 |
























