
Men's Embroidered Logo Polo Shirt Grey Size XS
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| SKU | 369421 |
Original: $86.59
-65%$86.59
$30.31More Images







Men's Embroidered Logo Polo Shirt Grey Size XS
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| SKU | 369421 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| SKU | 369421 |
























