
Men's Embroidered Logo Polo Shirt Navy Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 347159 |
Original: $59.95
-65%$59.95
$20.98More Images





Men's Embroidered Logo Polo Shirt Navy Size L
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 347159 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 347159 |
























